امروز‌ : شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - السبت ۲۱ رمضان ۱۴۴۰ - Saturday 25 May 2019
جستجو در سایت :
از امام‌ رضا درباره‌ بهترين‌ بندگان‌ سؤال‌ شد . فرمود : آنان‌ هرگاه‌ نيكى‌كنند خوشحال‌ شوند ، و هرگاه‌ بدى‌ كنند آمرزش‌ خواهند ، و هرگاه‌ عطا شوند شكر گزارند ، و هرگاه‌ بلا بينند صبر كنند ، و هرگاه‌ خشم‌ كنند درگذرند
متن صفحات
سال حمایت از تولید ملی
شهدای نصیرشهر
پیوندها
گامی برای پیشرفت و توسعه شهری
شهرداری نصیرشهر یک درجه ارتقا یافت

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری نصیرشهر، در اقدامی مثبت و در راستای برآورده شدن خواست های مردم، شهرداری با یک درجه ارتقا زمینه‌ی مناسبی را برای پیشرفت و توسعه شهری نصیرشهر بدست آورده است.

شهرداری نصیرشهر یک درجه ارتقا یافت؛ با تلاش و کوشش شهردار و با حمایت اعضای شورای اسلامی، استانداری تهران و وزارت کشور در نامه‌ای با ارتقای درجه شهرداری نصیرشهر موافقت کرد و بر این اساس شهرداری نصیرشهر با یک درجه تغییر از درجه 5  به 6 ارتقا یافت. در این نامه که به امضای عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر محترم کشور رسیده ذکر شده است: بنابه اختیارات حاصله و بر اساس بررسی های به عمل آمده و مستند به ضوابط تایید شده از طرف سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور از تاریخ 1395/05/01 ارتقای آن شهرداری از 5 به 6 مورد تصویب قرار گرفت تا ملاک عمل قانونی قرار گیرد.
 
 گفتنی است شاخص های مهمی چون جمعیت، میانگین تفریغ بودجه، موقعیت جغرافیایی و نیز اهمیت سیاسی و اجتماعی از بابت مرکز استان بودن شهرها جزو مهم ترین مسایل مرتبط با درجه بندی شهرداری هاست.

ارتباط با شهردار
روز شمار تاریخ

وضعیت آب و هوا
اوقات شرعی
سخن روز

امام صادق(ع) می فرماید: خداوند متعال فرموده: «روزه از من است و پاداش آن را من می دهم

 حضرت آيت الله العظمی سيد علی خامنه ای (مد ظله العالی) : انقلاب بزرگ اسلامى ما، تمام مسلمانان دنيا را اميدوار كرده است.

حضرت امام خمینی(ره) : تمام آثار تجدد و تمدن در اسلام مجاز است مگر آنهایی که فساد اخلاق بیاورد، فساد عفت بیاورد.

حضرت محمد(ص) : برترین عبادت ها انتظار فرج است.

امام حسین(ع) : عقل کامل نمی شود ، مگر به پیروی حق.

امام مهدی(عج) : برای فرج من بسیار دعا کنید ، که گشایش کارهای شما در ان است.

حضرت علی(ع) : آفت عالمان ، حب ریاست است.

امام جواد(ع) فرمود : ملاقات و دیدار با دوستان و برادران - خوب - موجب صفای دل و نورانیّت آن می گردد و سبب شكوفائی عقل و درایت خواهد گشت، گرچه در مدّت زمانی كوتاه انجام پذیرد.
 

سامانه 137