امروز‌ : شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - السبت ۲۱ رمضان ۱۴۴۰ - Saturday 25 May 2019
جستجو در سایت :
از امام‌ رضا درباره‌ بهترين‌ بندگان‌ سؤال‌ شد . فرمود : آنان‌ هرگاه‌ نيكى‌كنند خوشحال‌ شوند ، و هرگاه‌ بدى‌ كنند آمرزش‌ خواهند ، و هرگاه‌ عطا شوند شكر گزارند ، و هرگاه‌ بلا بينند صبر كنند ، و هرگاه‌ خشم‌ كنند درگذرند
متن صفحات
سال حمایت از تولید ملی
شهدای نصیرشهر
پیوندها
مهدی محمودپور شهردار نصیرشهر:
ارتقای درجه شهرداری نصیرشهر مبنای تغییرات مثبت بعدی

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری نصیرشهر، مهدی محمودپور شهردار نصیرشهر در گفتگو با واحد روابط عمومی پیرامون ارتقاء درجه شهرداری اظهار داشت: با مجموعه جدید شورا و مدیریت شهری سعی کردیم نسبت به گذشته چند برابر وقت خود را صرف عمران و آبادانی شهر کنیم و در همین راستا در طول یکسال گذشته جهش ملموسی در عمران شهری داشته ایم و نتیجه این تلاش ها را مردم مشاهده و قضاوت می کنند.

محمودپور با اشاره به ارتقای درجه شهرداری نصیرشهر این تحول را مبنای تغییرات مثبت بعدی ارزیابی کرد و بیان داشت: درجه شهرداری نصیرشهر تاکنون ۵ بوده که با پیگیری شهرداری و حمایت شورای محترم اسلامی شهر و البته با عملکرد مطلوب این دو نهاد بویژه در سال های اخیر یک درجه ارتقا یافته است.

وی با بیان اینکه کلیه اعتبارات و امکانات بر اساس درجه بندی تعلق می یابد، گفت: هر چه درجه شهرداری یک شهر بالاتر باشد از بودجه‌ بیشتری برخوردار خواهد بود و امکان اجرای طرح های عمرانی فراهم تر خواهد شد و امیدواریم این اتفاق مبارک منجر به پیشرفت و توسعه شهری بیشتر نصیرشهر شود.

شهردار نصیرشهر همچنین درخصوص ملاک های ارتقا درجه شهرداری ها گفت: شاخص های مهمی چون جمعیت، میانگین تفریغ بودجه، موقعیت جغرافیایی و نیز اهمیت سیاسی و اجتماعی شهرها جزو مهم ترین مسایل مرتبط با درجه بندی شهرداری هاست.

محمودپور خاطر نشان کرد: بالا رفتن درجه شهرداری نشان از توان شهرداری می باشد و کسب این درجه حاصل تلاش فراوان جمعی از مسئولین می باشد.

وی تصریح کرد: ما به دنبال افزایش روز افزون خدمات و توسعه شهر هستیم و در این زمینه برنامه ای را نیز تدوین کرده ایم که در حال بررسی می باشد.


 

ارتباط با شهردار
روز شمار تاریخ

وضعیت آب و هوا
اوقات شرعی
سخن روز

امام صادق(ع) می فرماید: خداوند متعال فرموده: «روزه از من است و پاداش آن را من می دهم

 حضرت آيت الله العظمی سيد علی خامنه ای (مد ظله العالی) : انقلاب بزرگ اسلامى ما، تمام مسلمانان دنيا را اميدوار كرده است.

حضرت امام خمینی(ره) : تمام آثار تجدد و تمدن در اسلام مجاز است مگر آنهایی که فساد اخلاق بیاورد، فساد عفت بیاورد.

حضرت محمد(ص) : برترین عبادت ها انتظار فرج است.

امام حسین(ع) : عقل کامل نمی شود ، مگر به پیروی حق.

امام مهدی(عج) : برای فرج من بسیار دعا کنید ، که گشایش کارهای شما در ان است.

حضرت علی(ع) : آفت عالمان ، حب ریاست است.

امام جواد(ع) فرمود : ملاقات و دیدار با دوستان و برادران - خوب - موجب صفای دل و نورانیّت آن می گردد و سبب شكوفائی عقل و درایت خواهد گشت، گرچه در مدّت زمانی كوتاه انجام پذیرد.
 

سامانه 137