امروز‌ : شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - السبت ۲۱ رمضان ۱۴۴۰ - Saturday 25 May 2019
جستجو در سایت :
از امام‌ رضا درباره‌ بهترين‌ بندگان‌ سؤال‌ شد . فرمود : آنان‌ هرگاه‌ نيكى‌كنند خوشحال‌ شوند ، و هرگاه‌ بدى‌ كنند آمرزش‌ خواهند ، و هرگاه‌ عطا شوند شكر گزارند ، و هرگاه‌ بلا بينند صبر كنند ، و هرگاه‌ خشم‌ كنند درگذرند
متن صفحات
سال حمایت از تولید ملی
شهدای نصیرشهر
پیوندها
علیرضا حسنی عضو شورای اسلامی نصیرشهر:
ضرورت آشنايي بيشتر کارشناسان شهرداري با مؤلفه هاي مشتري مداري

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری نصیرشهر، علیرضا حسنی عضو شورای اسلامی نصیرشهر در گفتگو با واحد روابط عمومی با بيان اينکه تکريم ارباب رجوع و مشتري‌مداري در مجموعه شهرداري هنوز به حد مطلوب خود نرسيده است، گفت: بايد سميناري در اين زمينه برگزار شود تا کارشناسان شهرداري با مؤلفه‌هاي مشتري‌مداري آشنا شوند؛ چراکه در حال حاضر شناسايي مؤلفه‌هاي تکريم ارباب رجوع که از شعارهاي انقلاب و تأکيدات مقام معظم رهبري است، مغفول مانده و باعث شده است رضايتمندي مشتري کمی کاهش پيدا کند.

وي با تأکيد بر اينکه تکريم ارباب رجوع در شهرداري بايد براساس فرم‌هاي نظام‌مند و نه به شکل سليقه‌اي انجام شود، ادامه داد: رسانه‌ها نيز در راستاي شفاف‌سازي مؤلفه‌هاي مشتري‌مداري مي‌توانند نقش بسزايي داشته باشند.

حسنی همچنين به فعاليت‌هاي صورت گرفته از سوي شورا و شهرداري نصیرشهر در حوزه هوشمندسازي ارائه خدمات به شهروندان اشاره کرد و افزود: به دنبال روان‌سازي فعاليت‌هاي شهرداري با استفاده از سامانه‌هاي رايانه‌اي و غيرحضوري هستيم تا موجبات رضایتمندی مردم را بیش از پیش فراهم آوریم.

ارتباط با شهردار
روز شمار تاریخ

وضعیت آب و هوا
اوقات شرعی
سخن روز

امام صادق(ع) می فرماید: خداوند متعال فرموده: «روزه از من است و پاداش آن را من می دهم

 حضرت آيت الله العظمی سيد علی خامنه ای (مد ظله العالی) : انقلاب بزرگ اسلامى ما، تمام مسلمانان دنيا را اميدوار كرده است.

حضرت امام خمینی(ره) : تمام آثار تجدد و تمدن در اسلام مجاز است مگر آنهایی که فساد اخلاق بیاورد، فساد عفت بیاورد.

حضرت محمد(ص) : برترین عبادت ها انتظار فرج است.

امام حسین(ع) : عقل کامل نمی شود ، مگر به پیروی حق.

امام مهدی(عج) : برای فرج من بسیار دعا کنید ، که گشایش کارهای شما در ان است.

حضرت علی(ع) : آفت عالمان ، حب ریاست است.

امام جواد(ع) فرمود : ملاقات و دیدار با دوستان و برادران - خوب - موجب صفای دل و نورانیّت آن می گردد و سبب شكوفائی عقل و درایت خواهد گشت، گرچه در مدّت زمانی كوتاه انجام پذیرد.
 

سامانه 137