امروز‌ : شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - السبت ۲۱ رمضان ۱۴۴۰ - Saturday 25 May 2019
جستجو در سایت :
از امام‌ رضا درباره‌ بهترين‌ بندگان‌ سؤال‌ شد . فرمود : آنان‌ هرگاه‌ نيكى‌كنند خوشحال‌ شوند ، و هرگاه‌ بدى‌ كنند آمرزش‌ خواهند ، و هرگاه‌ عطا شوند شكر گزارند ، و هرگاه‌ بلا بينند صبر كنند ، و هرگاه‌ خشم‌ كنند درگذرند
متن صفحات
سال حمایت از تولید ملی
شهدای نصیرشهر
پیوندها
نصب تابلوی کوچه های سطح شهر توسط شهرداری نصیر شهر
سرپرست شهرداری نصیر شهر : نصب بیش از 70 تابلوی کوچه‌های سطح شهر از جمله خیابان های امام رضا (ع) و 9 دی در جهت خدمت رسانی هرچه بیشتر به شهروندان در حال انجام است.

 به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری نصیر شهر : فرشاد شهسواری سرپرست شهرداری نصیر شهر از آغاز عملیات نصب تابلوهای نامگذاری کوچه ها در نصیر شهر خبر داد و گفت : همزمان با ساماندهی معابر سطح شهر و مرتفع شدن مشکلات اهالی وهمچنین در جهت خدمت رسانی هرچه بیشتر به شهروندان و سهولت در شناسایی آدرس کوچه ها تابلو های معابر نیز نصب می شوند.

سرپرست شهرداری نصیر شهر گفت : در این طرح به نصب بیش از 70 تابلوی کوچه‌های سطح شهر از جمله خیابان های امام رضا (ع) و 9 دی  اقدام شده و بدنبال آن نسبت به نامگذاری کوچه های دیگر و تعویض تابلوهای کهنه نیز اقدام خواهیم نمود .

شهسواری خاطرنشان کرد : انتظار می‌رود شهروندان عزیز نیز به منظور تعامل بیشتر با شهرداری در موقع نصب تابلوها همکاری لازم را داشته باشند .

ارتباط با شهردار
روز شمار تاریخ

وضعیت آب و هوا
اوقات شرعی
سخن روز

امام صادق(ع) می فرماید: خداوند متعال فرموده: «روزه از من است و پاداش آن را من می دهم

 حضرت آيت الله العظمی سيد علی خامنه ای (مد ظله العالی) : انقلاب بزرگ اسلامى ما، تمام مسلمانان دنيا را اميدوار كرده است.

حضرت امام خمینی(ره) : تمام آثار تجدد و تمدن در اسلام مجاز است مگر آنهایی که فساد اخلاق بیاورد، فساد عفت بیاورد.

حضرت محمد(ص) : برترین عبادت ها انتظار فرج است.

امام حسین(ع) : عقل کامل نمی شود ، مگر به پیروی حق.

امام مهدی(عج) : برای فرج من بسیار دعا کنید ، که گشایش کارهای شما در ان است.

حضرت علی(ع) : آفت عالمان ، حب ریاست است.

امام جواد(ع) فرمود : ملاقات و دیدار با دوستان و برادران - خوب - موجب صفای دل و نورانیّت آن می گردد و سبب شكوفائی عقل و درایت خواهد گشت، گرچه در مدّت زمانی كوتاه انجام پذیرد.
 

سامانه 137