امروز‌ : شنبه ۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - السبت ۱۵ شعبان ۱۴۴۰ - Saturday 20 April 2019
جستجو در سایت :
از امام‌ رضا درباره‌ بهترين‌ بندگان‌ سؤال‌ شد . فرمود : آنان‌ هرگاه‌ نيكى‌كنند خوشحال‌ شوند ، و هرگاه‌ بدى‌ كنند آمرزش‌ خواهند ، و هرگاه‌ عطا شوند شكر گزارند ، و هرگاه‌ بلا بينند صبر كنند ، و هرگاه‌ خشم‌ كنند درگذرند
متن صفحات
سال حمایت از تولید ملی
شهدای نصیرشهر
پیوندها
توضیح کتاب شهر پاک و زیبا در مدارس نصیر شهر
ایجاد فرهنگ شهری جدید جز با پوست اندازی فرهنگ غلط جاری ، میسر نخواهد شد که این امر درسایه آموزش کودکان که بزودی جوانان این شهر می شوند تحقق پذیر است .

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی و شهرداری نصیر شهر  : تهیه کتاب شهر قشنک توسط مجموعه شهرداری و شورای اسلامی و توضیح آن در تعدادی از مدارس ابتدایی با حضور معاون خدمات شهری شهرداری نصیر شهر  انجام گرفت .

عباس جوادی معاون خدمات شهری شهرداری نصیر شهر در این خصوص گفت هدف از تهیه و توضیح آن در تعدادی از مدارس به ویژه مدارس ابتدایی آشنایی دانش آموزان با فرهنگ شهروندی و داشتن شهری زیبا و پاک است .

معاون خدمات شهری شهرداری نصیر شهرگفت: در این کتاب به 5 نوع فرهنگ شهروندی اشاره می شود که دغدغه عمده شهرداریهاست و همیشه آموزش اجتماعی آن احساس می شود مانند فضای سبز ، مبلمان شهری ، ترافیک ، پسماند و بازیافت که برای کودکان ابتدایی تشریح شده است تا بنوانیم در سایه آموزش همگانی به سمت شهری پاک و زیبا سیر کنیم .

وی در ادامه افزود : چرا که ما معتقدیم ایجاد فرهنگ شهری جدید جز با پوست اندازی فرهنگ غلط جاری ، میسر نخواهد شد که این امر درسایه آموزش کودکان که بزودی جوانان این شهر می شوند تحقق پذیر است .

ارتباط با شهردار
روز شمار تاریخ

وضعیت آب و هوا
اوقات شرعی
سخن روز

امام صادق(ع) می فرماید: خداوند متعال فرموده: «روزه از من است و پاداش آن را من می دهم

 حضرت آيت الله العظمی سيد علی خامنه ای (مد ظله العالی) : انقلاب بزرگ اسلامى ما، تمام مسلمانان دنيا را اميدوار كرده است.

حضرت امام خمینی(ره) : تمام آثار تجدد و تمدن در اسلام مجاز است مگر آنهایی که فساد اخلاق بیاورد، فساد عفت بیاورد.

حضرت محمد(ص) : برترین عبادت ها انتظار فرج است.

امام حسین(ع) : عقل کامل نمی شود ، مگر به پیروی حق.

امام مهدی(عج) : برای فرج من بسیار دعا کنید ، که گشایش کارهای شما در ان است.

حضرت علی(ع) : آفت عالمان ، حب ریاست است.

امام جواد(ع) فرمود : ملاقات و دیدار با دوستان و برادران - خوب - موجب صفای دل و نورانیّت آن می گردد و سبب شكوفائی عقل و درایت خواهد گشت، گرچه در مدّت زمانی كوتاه انجام پذیرد.
 

سامانه 137